Yenilendik
Halim AKCA

Yenilendik

Bu içerik 482 kez okundu.

Akca Gazete Web sitesi sizlerle ilk olarak 30 Kasım 2010 yılında hizmet vermeye başladığından bu güne kadar teknolojik değişikliklere ayak uydurmaya çalışıyor.

Akca Gazete Web sitesi internet ortamında ilk yayına girdiği günden bu tarafa bu üçüncü versiyon değişikliğini yaptı. Site alt tabanı sınırsız limit olmasına rağmen  ziyaretçi girişinin fazla olduğu anlarda tıkanma yapıyor limit sorunu yaşamakta idik. Buna benzer bazı eksikliklerimizi giderebilmek için yeni bir versiyon olan PHP Haber Scripte Premium V4 versiyonuna geçerek çok sayıda eksiğimizi ve sitemizde zaman, zaman yaşanan bazı sorunları çözmüş olduk.

Yeni versiyonumuz da yine sürmanşet ve manşet haberlerimiz bulunmakta,

Zaman, zaman Bucak’taki okurlarımızdan sürmanşetlerde Antalya, Isparta ve çevre illerden, Burdur ve ilçelerinden yetişen bürokrasi ve üst kademelerde görev yapan, bildiklerimiz vali ve yöneticilerin haberlerini yayınlıyoruz. Tabi bilmediklerimizde olabilir. Onlarında görev ve yerlerini bizlere duyurmaları halinde onlara da yer vermemiz kuşkusuzdur. 

Özellikle Sürmanşet haberlerinde çevre illerden yayınladığımız haberlere Bucak’ta yaşayan okurlarımızdan anlayış bekliyoruz. Çünkü dışarıda yaşayan çeşitli illerde yaşayan çok sayıda hemşerimiz bulunmakta. Onların yaşadığı şehirleri de unutmamaya çalışıyoruz. 

Manşet Haberlerini ise sadece Burdur ve ilçelerine ayırıyoruz.

Bunun yanında görsel olarak görüntülü haberlere biraz daha ağırlık vermeye çalışacağız. Ayrıca anketlerimizi fotoğraflı ve fotoğrafsız olarak yapacağız.

Akca Gazete Web sitesinin en yeni bir olayı daha artık cep telefonu, iphone, gibi telefonlardan Mobil Site hizmete girmiştir. Okuyucularımız cep telefonlarından haberlere daha kolay girmesi sağlanmıştır.

Hiç şüphesiz zaman zaman aksaklıklarımız, yazılım hatalarımız ve benzeri yanlışlıklarımız olacak. Bütün bunlardan şimdiden özür dilerken, sizlerin anlayış ile karşılayacağınızı bekliyoruz.

Eksiklerimizi, aksaklıklarımızı sizin gözünüzden germek bizler için çok önemli. Bu tür konularda iletişim yada yorumlar ile bilgilendirmeniz halinde büyük katkı sağlayacaktır.

 

Saygılarımla. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı