Advert
Advert
4 AYDA 102 BİN OKUYUCU
Halim AKCA

4 AYDA 102 BİN OKUYUCU

Bu içerik 347 kez okundu.
Burdur ve ilçelerimizin haberlerini sizlere tarafsız şekilde güncel şekilde aktaran Akca Gazete 4 ay içerisinde 102 bin okuyucuya ulaştı.
Aralık ayı başlarında güncel online haberciliğe geçen Akca Gazete’nin 4 aylık karine notunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Aralık Ayının ilk haftalarında imkanlarımız ölçüsünde Burdur ve tüm ilçelerinin haberlerini sizlere güncel şekilde aktaran haberleri yorumları sizler ile paylaşan Akca Gazete 4 aylık gibi kısa bir sürede siz okuyucularımız sayesinde Burdur ve bölgesinde iddialı şekilde tarafsız güvenilir haberciliği ile zirveye ulaştı.
4 Aylık dönem içerisinde 14 kategoride 991 haber, 148 resim galerisinde bin 139 fotoğraf, 6 kategoride 27 görüntülü haber, 7 anket ile 102 bin okura ulaştık. 7 ankete 8 binin üzerinde katılım gerçekleştirilirken, 14 kategoride 346 yorum ve köşe yazılarına ise 132 yorumlar ile sizler görüşlerinizi belirttiniz.  
Özellikle Burdur ve ilçelerinin yanı sıra zaman zaman da bölgesel haberlerin yer aldığı sıcağı sıcağına haberleri sizlere güncel şekilde aktarmaya devam edeceğiz.
Tarafsız habercilik ilkesi ile güncel haberleri işlemeye devam ederken sizlerden gelen haberleri ve yorumları yayınlamaya da devam ederek sizlere layık olmaya devam edeceğiz. Akca Gazete siz okuyucularımızdan aldığı güç ile, sizlerin sesi, sizlerin gözü, sizlerin kulağı olacak. Siz okuyucularımızın gücü olacaktır.
Bize verdiğiniz destek için tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı