Advert
Advert
Söylentiler, Söylentiler,
Halim AKCA

Söylentiler, Söylentiler,

Bu içerik 567 kez okundu.

30 Mart 2014 yerel seçimleri ülke genelinde olduğu gibi Bucak’ta da kıran kırana geçmesi bekleniyor.

Daha öncede yazdığım gibi Bucak’ta hiçbir adayın banko gözü ile kazanması kesin değil. Bıçak sırtında geçeceğe benziyor. Yalnız unutmamak gerek seçimler çok şeylere gebedir. Bir yerden bir şey çıkar birilerini al aşağı, birisini en üste taşır. Bu tür olaylar her zaman yaşanır.

Şimdi bu günlerde bazı partilerin kesin adayı olmadığı için söylentiler, iddialar var. Onlar konuşuluyor. Özelliklede mevcut belediye başkanı Ramazan Ayaz.

Şu bir gerçek Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz’ın Ak Parti de önü kapandı. Eğer önü kapanmamış olsaydı bir dönem daha Ramazan Ayaz tercih edilirdi. Bu olmadığına göre sokakta konuşulana göre Ramazan Ayaz’ın Ak Parti’de de siyasi hayıtı bittiği iddia ediliyor.

Seçim öncesi çok yorumlar, çok senaryolar üretilebilir. Şimdi iddia ve söylentilere göre Ramazan Ayaz bağımsızdan Bucak Belediye Başkan adayı olacağı söylentisi var.

Yine Ramazan Ayazın iddia ve söylentilere göre Büyük Birlik Partisinden Bucak Belediye Başkan adaylığı söylentileri var.

Eğer Ramazan Ayaz böyle bir işe girer, bağımsız yada Büyük Birlik partisinden belediye başkanı adayı olursa bu Bucak’ta siyasi dengeleri alt üst eder.

 

Sokakta konuşulan bu söylentileri önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Ramazan Ayaz Ak Parti’ye partisine destek verecek mi?, bağımsız aday olacak mı?, yoksa Büyük Birlik Partisinde belediye başkanlığı için aday olacak mı?. Yada partisinden istifa edecek mi?. Bütün bunları uzak değil kısa sürede göreceğiz. 

BU UKONUDA KAMUOYUNUN NABZINI TUTMAK İÇİN ANKET DÜZENLEDİK. ANKETİMİZE KATILABİLİRSİNİZ

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı