Turba Yolu Ve Atilla Mahallesi Yolu Açılmayacak mı?
Halim AKCA

Turba Yolu Ve Atilla Mahallesi Yolu Açılmayacak mı?

Bu içerik 521 kez okundu.

Antalya Burdur karayolunda sıcak asfaltlama çalışmaları nedeniyle Turba yolu ve Atilla Mahallesi yolları yaklaşık 3 aydır kapalı.

Karayolları tarafından Antalya Burdur karayolunda yapılan sıcak asfalt çalışmaları nedeniyle Bucak’ın üçüncü ana giriş ve çıkışı olan Turba yolu yaklaşık üç aydır kapalı. Ayrıca yine Karayolları tarafından Atilla Mahallesinin Antalya Burdur karayoluna çıkışı yeri olan yolda üç aydır kapalı olmasına rağmen, yapılan çalışmalarda her iki yola da karayollarınca hiçbir işlem yapılmadı.

Bu konuyu daha öncede defalarca dile getirmemize rağmen hiçbir işlem yapılmaması karayollarının Bucak Belediyesini galeye almadığı ön plana çıkıyor. Çünkü daha önce dönemin belediye Başkanı Ramazan Ayaz Turba ve Atilla mahallesinin yollarının Antalya Burdur karayoluna çıkışları karayollarınca bordür taşı ile kapatılması konusunda yaptığı açıklamada başkan Ayaz “Karayollarına Turba yolu ve Atilla Mahallesinin yolları konusunda karayollarına ek proje verdik. En kısa sürede açılacak” denmesine rağmen kapanan yolların yaklaşık 3 aydır açılmaması Bucak halkı tarafından tepkilere neden oluyor.

ÜÇ AYDA PROJE TAMAMLANAMADI MI?

Eğer Bucak Belediyesi tarafından Turba ve Atilla Mahallesi çıkış noktaları karayollarına verilen projeleri yoksa belediye mi vermedi?, yada Bucak Belediyesi ek projeleri verdi ise karayolları Bucak Belediyesinin projelerini hiçe mi saydı, galeye mi almıyor?

 

Turba ana yol ve Atilla mahallesi giriş ve çıkış noktalarının akıbeti konusunda Bucak Belediyesi tarafından açılıp açılmayacağı, yada ne zaman açılacağı konusunda bir açıklama yapılarak Bucak halkının aydınlatılmasının yerinde olacağını bekliyoruz.  

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı