Advert
Advert
En Büyük Desteğimiz Sizsiniz
Halim AKCA

En Büyük Desteğimiz Sizsiniz

Bu içerik 414 kez okundu.
Haftalık gazete olarak çıkarken ilçemizde bulunan üç tane günlük çıkan gazetelerimiz var. Günlük çıkan gazetelerin yanında haftalık gazete adeta bayatlamış haberleri kullanıyor gibi oluyor. Ayrıca geçen haftanın özetlerini veriyor gibi oluyor. Ama küçük bir ilçede başka bir yapacak şeyimiz yok. Çünkü aynı gün tüm sayfaları günlük haberle doldurmak mümkün değil.
İşte bunun için sizlere daha iyi bir hizmet nasıl veririz, Burdur ili ve Bucak ilçesi dışında yaşayanlara nasıl ulaşırız derken aklımda olan günümüzün en hızlı teknolojisi internet online haberciliği devreye soktuk. İnternet sitemiz sizlere dürüst, tarafsız ve gerçekçi haberleri aktarabilmek için dakika dakika güncellenmekte, ağırlık Burdur ili ve ilçeleri olmak üzere bölgesel haberler, ulusal haberleri de ihmal etmemeye çalışıyoruz. Çünkü sitemize giren il ilçelerimiz yanı sıra çeşitli illerden ve yabancı ülkelerden ziyaretçilerimiz bulunuyor. Yurt dışından giren ziyaretçilerimizin bölgesel ve yerel haberin yanında ulusal haberlere de ihtiyacı olduğu kanısındayız.
            İmkanlarımız ölçüsünde haber olduğu sürece güncellemelerimizi zamanında yapmaya gayret göstereceğiz. Burda en büyük desteğimiz siz okuyucular olacaktır. Eğer Burdur sınırları içerisinde olan haberleri kurum ve kuruluşlar yanı sıra okuyucularımız bizlere ilettiği sürece haberleri hep birlikte paylaşıp, daha iyi bir hizmet sunacağımızı düşünüyorum. Sadece haberlerle değil sizlerden gelecek mutlu günlerinizi düğün, nişan, yaş günü ve toplantılarınız yanı sıra kamera şakalarınızı yayınlayacağız. Yurt dışında yaşayanların fotoğraf ve kamera görüntülerine yer verip sevdiklerine ulaştırmaya çalışacağız.
            Online sitemiz yeni kurulan bir site. Mutlaka zaman zaman aksaklıklarımız olacak. Bu aksaklıkları mail yolu ile görmediklerimizi bizlere iletirseniz seviniriz. Eksikliklerimizi bizlere iletirseniz seviniriz. Çünkü bu site sizlerin sitesi.
            Yasalar çerçevesinde yayınlanmasını istediğiniz yazılar, eleştiriler, makale ve şiirlerle olsun, konuk yazar olarak sesinizi duyurmaya çalışacağız.
akcagazete.com.tr hepimize hayırlı olsun
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı