Advert
Advert
TABELA DEĞİŞİNCE NE DEĞİŞTİ
Halim AKCA

TABELA DEĞİŞİNCE NE DEĞİŞTİ

Bu içerik 481 kez okundu.
TABELA DEĞİŞİNCE NE DEĞİŞTİ
http://akcagazete.com/image.php?image=files/gallery/big/yeniw-ebeebcf6fa1039bee24a.jpg&maxim_size=500Burdur’un Çavdır ilçesinden değerli meslektaşım Osman Oral’dan bir haber geldi. Bu haberi bu gün Akca Gazete İnternet sitesinde okumuşsunuzdur. “Çavdır Sağlık Merkezi” İlçe Hastanesi Oldu diye.
Sizlerin dikkatini çekti mi bilmiyorum. Amma benim çok şey dikkatimi çekti. Benim anlayamadığım bir konu var. Çavdır Sağlık Merkezi, Devlet Hastanesi mi oldu?, İlçe Hastanesi’ni ilk defa duyuyorum. Belki bu benim eksikliğim olabilir. Kusura bakmayın.
Şimdi tüm Çavdırlı’lara ve okuyuculara soruyorum Sağlık merkezi’nin tabelası değişince nasıl oluyor da İlçe Hastanesi oluyor?, nasıl oluyor da yoksa Devlet Hastanesi oluyor? Benim aklım vermedi. Burada yalnız emin olduğum bir gerçek var. Bu siyasi bir karardır. Eğer Çavdır Devlet, pardon, İlçe Hastanesinde şakır şakır laboratuar, tahliller, tanılar, ve ameliyatlar mı? Yapılıyor. İnşallah bunlar yapılmalı. Çünkü Çavdır bunlara layık. Amma o tabelayı indir bu tabelayı tak kadar kandırmaca bir şey olmamalı. Eminim yakında köylerde bulunan Sağlık Ocaklarının adı da Köy Hastanesine çevrilir. Hiç şüpheniz olmasın.    
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı