Lider MAKÜ gol yağdırdı

Lider MAKÜ gol yağdırdı

BURDUR Birinci Amatör Küme 5'inci hafta karşılaşmasında lider MAKÜ Spor, Bucak Gençlikspor'u 10-1 yendi. Burdur Birinci Amatör Küme'de MAKÜ Spor ile Bucak Gençlikspor maçı Kışla Stadı'nda oynandı. Aykut Çakır, Volkan Yalın ve Ozan Yılmaz hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını 3-0 önde kapatan MAKÜ Spor sahadan da 10-1 galip ayrıldı. Bu sonuçla MAKÜ Spor 15 puanla liderliğini sürdürdü. 12'şer puanlı Burdur Belediyespor ile Çallıca Gençlikspor lideri takip etti. Birinci Amatör Küme'de diğer sonuçlar ise şöyle: Zafer Gençlikspor-Burdur Belediyespor: 1-4, Tefenni Gençlik-Çallıca Gençlikspor: 1-5..

Spor - 2017-11-13 10:06:19 Bu içerik 658 kez okundu.

BURDUR Birinci Amatör Küme 5'inci hafta karşılaşmasında lider MAKÜ Spor, Bucak Gençlikspor'u 10-1 yendi.

 

Burdur Birinci Amatör Küme'de MAKÜ Spor ile Bucak Gençlikspor maçı Kışla Stadı'nda oynandı. Aykut Çakır, Volkan Yalın ve Ozan Yılmaz hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını 3-0 önde kapatan MAKÜ Spor sahadan da 10-1 galip ayrıldı. Bu sonuçla MAKÜ Spor 15 puanla liderliğini sürdürdü. 12'şer puanlı Burdur Belediyespor ile Çallıca Gençlikspor lideri takip etti.

Birinci Amatör Küme'de diğer sonuçlar ise şöyle: Zafer Gençlikspor-Burdur Belediyespor: 1-4, Tefenni Gençlik-Çallıca Gençlikspor: 1-5.

 

 


Kaynak: DHA

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
lara escort