Bucak’ta köprüler hizmete açıldı

Bucak’ta köprüler hizmete açıldı

Bucak ilçesinde Antalya Burdur karayolunda yapımına geçen yıl başlanılan Sanayi Kavşağı ve Kahveler Kavşağında yapılan üst geçit köprüler hizmete geçti.

Güncel - 2017-12-03 16:47:08 Bu içerik 2830 kez okundu.

Köprülerin ilk trafiğe açılışını Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek ve Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin çok sayıda vatandaş açtı.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek, Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, ve çok sayıda vatandaş yeni yapılan köprülerden sanayi kavşağında Burdur’dan Antalya yönüne yaya olarak başladığı yürüyüş daha sonra araçlara binilmesi ile trafiğe açıldı. Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve beraberindeki konvoy ilk olarak Burdur’dan Antalya yönüne hareket ederek sanayi ve kahveler kavşak köprülerinden geçtikten sonra döner kavşaktan dönerek geriye bu kez Antalya’dan Burdur yönüne hareket ederek yürüyüşün başladığı yerde sona erdi.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz “Antalya Burdur Karayolu Bucak ilçemizi ikiye bölerek geçmekte. Bucak şehir merkezine giriş ve çıkışlarda sanayi ve kahveler kavşakları yolun trafik yoğunluğu çok olduğu için zaman zaman maddi hasarlı, yaralamalı ve ölüm ile sonuçlanan kazalar olmakta idi. Sanayi ve Kahveler döner kavşaklarına yeni yapılan üst geçitler ile artık ölümlü ve yaralamalı kazaları önlemiş olurken, Antalya Burdur Karayolu güzergahındaki Bucak ilçemizde de hem şehirler arası hem de şehir giriş ve çıkışlarında trafik rahatlamış olacak” dedi   

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
lara escort