Nikah salonu açılışı yapıldı

Nikah salonu açılışı yapıldı

Bucak Belediyesi tarafından Yaşam Parkta yaptırılan Bucak Belediyesi Nikah Salonu düzenlenen törenle açılışı yapıldı.

Güncel - 2017-12-03 16:52:48 Bu içerik 987 kez okundu.

Haberin videosu için tıklayın!

Yeni mahallede Yaşam parkta daha önce hizmet binası olarak hizmet veren bina belediye tarafından restore edildi. Nikah salonu açılış öncesi konuşan Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin yeni yapılan nikah salonunun tüm yapım çalışmalarını belediye çalışanları tarafından yapıldığını emeği geçenleri kutladı.  

Nikah Salonunun açılış kurdelesini Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin yaparken açılışa çok sayıda davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Nikah salonun açılışından sonra Kaymakam ve Bucak Belediye Başkanı ilk olarak Şeyma Çin ve Soner Avcı çiftinin nikahlarını kıyarken Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek’te yeni evli çifte şahitlik ettiler. Nikah sonrası Burdur Valisi Şerif Yılmaz evlilik cüzdanını Şeyma Çin’e verirken, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Türk Bayrağı, Reşat Petek ise Kuran-ı kerim hediye etti.

Yeni evli çiftlerin nikahından sonra konuşan Burdur Valisi Şerif Yılmaz “Bu gün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. En büyük engel beyinlerdeki engeldir. Bu engelleri kaldırdığımız zaman birbirimize karşı sevgiyi saygıyı tanıdığınız zaman bilin ki evlilik en güzel müessesedir. En kutsal şey ailedir, ailenin temeli de iki gencin bir araya gelmesi ile beraber temelini atmasıdır. Yeni evli çiftimizin doğacak çocuklarına ve bu nikah salonunda kıyılan tüm evlilikte hayırlı evlatlar yetişmesini temenni ediyorum” dedi. 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
lara escort