Genel
Giriş Tarihi : 01-02-2021 11:31

“Bir Fikrim Var” ödülünü kazandı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Gölhisar İşletmesinden Gamze Erdem “Bir Fikrim Var” Ödülüne Hak Kazandı

“Bir Fikrim Var” ödülünü kazandı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Gölhisar İşletmesinden Gamze Erdem “Bir Fikrim Var” Ödülüne Hak Kazandı

Genel Müdürlüğün 180. Kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle 2019 yılında; kurumsal kimlik ile yapılanmayı güçlendirmek ve uygulanabilir olabilecek en iyi fikir veya projelerin belirlendiği 'Bir Fikrim Var' organizasyonununum 2020 yılı Eylül ayı birincisi olarak, Isparta Bölge Müdürlüğü Gölhisar İşletmesinden Gamze Erdem ödüle layık görüldü.

Orman Genel Müdürlüğünce 2020 yılında da personelimizin Fikir veya projelerinin aylık olarak değerlendirildiği organizasyonda; Isparta Orman Bölge Müdürlüğü, Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğünde Memur olarak görev yapan Gamze Erdem “ Dost ve Kardeş ülke Azerbaycan’ın Karabağ bölgesinin ağaçlandırılması” fikriyle Eylül ayı birincisi olarak ödüle layık görüldü.

Ödüle layık görülen fikirler Genel Müdürlüğünde kurulan komisyon marifetiyle ilk elemesi yapılarak tüm birimlerimizden ve her ünvandan oluşturulan jüri üyeleri tarafından oylanarak tespit edildi.

Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy 'Bir Fikrim Var' organizasyonunda dereceye girerek Genel Müdürlükçe ödüle layık görülen Gölhisar İşletmesinden Gamze Erdem’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA