Politika
Giriş Tarihi : 03-02-2021 23:31

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz’dan CHP il başkanına tepki

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’un kaldırımlardaki eleştiriyle videolu açıklamasına tepki gösterdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz’dan CHP il başkanına tepki

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’un kaldırımlardaki eleştiriyle videolu açıklamasına tepki gösterdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz “Güler misin, ağlar mısın?! CHP Burdur İl Başkanı Sn. İzzet Akbulut Bucak’ımıza gelmiş, hoş gelmiş. Videolu bir açıklama yapmış; Gazi Caddesi'nde kaldırımları ve yolu işgal eden esnafımızın yeniden kaldırımları ve yolu işgal etmesi için izin verilmesini Bucak Belediyesi Zabıtasından rica etmiş. Merak ediyorum, ben de sormak istiyorum. Burdur Belediyesi ekte resimde de görüldüğü gibi Burdur esnafının zor günler geçirdiği bugünlerde neden kaldırım işgallerinden dolayı esnafa ceza kesmiş? Bunu da açıklayabilecek mi acaba!!

Hatırlarsanız, Bucak Belediyesi Yaz aylarında bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada vatandaşların yoğun şikayeti üzerine Gazi Caddesi'nde esnafın malzemelerini kaldırıma koymalarından dolayı vatandaşların kaldırımları kullanamaması, esnafın malzemelerini yola koyması nedeniyle yolda meydana gelen daralma sebebiyle sıklıkla trafik kazalarının yaşanması nedeniyle burada bir düzenleme yapılmıştı.

Başkan Akbulut’un videolu açıklamada bulunması tam da güler misin ağlar mısın  türünden bir olayın Bucak’ta yaşanmasına yol açmıştır. Sayın Akbulut, sizden ricamız lütfen gidin Burdur Belediyesi'nin esnafa yaptığı kaldırım zulümlerini, verdiği cezaları gündeme taşıyın. Bucak Belediyesi'nin yaptığı hem hukuki hem ahlaki hem de vatandaş öncelikli uygulamayı sorgulayacağınıza gidin Burdur Belediyesi'nin yaptığı iş ve işlemleri sorgulayın.

Sayın Başkan görmemişsinizdir. Gazi caddesinin eski ve yeni halini de ekte gönderiyorum. Vatandaşımız, Belediyemizin uygulamasından çok memnun” dedi

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Vali Arslantaş, Dereceye Giren Mükelleflere Plaket Takdiminde Bulundu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA