Politika
Giriş Tarihi : 05-02-2021 20:21   Güncelleme : 05-02-2021 20:23

İYİ PARTİ BUCAK İLÇE TEŞKİLATIN’DAN AKŞENER’E ZİYARET

İYİ PARTİ BUCAK İLÇE TEŞKİLATIN’DAN AKŞENER’E ZİYARET

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez beraberinde 25.Dönem Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun,Bucak Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Fuat Şan ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ile Genel Merkezde 30 dakikalık baş başa bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Başkan Safa Sönmez Genel Başkan Sayın Meral Akşener'e Bucak ilçemizin kendine özgü Bulgur,Tarhana,Salep,Melli inciri ve patenti yeni alınan Çanak Ekmeği ile birlikte Meral hanımın Silüetini yansıtan bir portre takdimetti. Akşener ile Baş başa yapılan görüşmede başta ilçemiz ve sorunları hakkında ve ekonomisi ile ilgili bilgi veren Başkan Sönmez Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve sosyolojik sorunların tek çözümünün İYİ Parti iktidarı ile son bulacağını söyledi.

Meclis Üyesi Fuat Şan’da Sayın Meral Akşener'e Belediye Meclis Üyelerimiz ile yaptıkları çalışmalara Bucak halkının yararına olan her türlü projede İYİ Parti Meclis Üyeleri olarak Belediye Başkanına destek verdiklerini,kuru kuruya muhalefet yapmadıklarını Mecliste verdikleri önergelerin takipçisi olduklarını,6 meclis üyesi arkadaşımız ile Bucak için uyum birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini ifade etti.

25 Dönem Burdur Milletvekili Av.Alparslan Ahmet Dursun ise Ülkemizin sorun ve çözüm noktalar üzerinde Sayın Meral Akşener ile hasbihal ettiler.İYİ Parti olarak ilk kuruluş aşamasından günümüze kadar nasıl çalıştılar, partimizin İlçemiz,ilimiz ve Ülkemiz genelindeki son durumunu konuştular.

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ise Bucak halkının ve ilçesinin hem yaşamında hem de siyasi hayatında özel bir yerinin olduğunu,her zaman kendisine Bucaklılar tarafından gösterilen iyi niyetin,sevginin ve Bucak'ın desteğinden memnun olduğunu ifade ederek,Bucaklı hemşehrilerimize sevgi saygı muhabbet ve selamlarını gönderdi.

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA