Genel
Giriş Tarihi : 12-02-2021 15:22

BUCAK BELEDİYESİ ESKİYEN KÖPRÜYÜ YENİLİYOR

Bucak Belediyesi Cumhuriyet Meydanı ile Çukur ve Karayvatlar Mahallesini bağlayan, korozyon’a uğrayan ekonomik ömrünü tamamlayan köprüyü yeniden inşa ediyor.

 BUCAK BELEDİYESİ ESKİYEN KÖPRÜYÜ YENİLİYOR

Bucak Belediyesi Cumhuriyet Meydanı ile Çukur  ve Karayvatlar Mahallesini bağlayan, korozyon’a uğrayan ekonomik ömrünü tamamlayan köprüyü yeniden inşa ediyor.

 Çubuk içi deresinde yürütülen peyzaj çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Karayvatlar Mahallesi Gazi Caddesi kenarında bulunan çubuk içi deresi ve çevresinde Hacı Ömer ağa camii önüne kadar olan bölümde Dere boyu peyzaj ve rekreasyon projemizin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Projemizin devamında Çukur Mahalle 929 sokak ile Cumhuriyet meydanımızı  bağlayan zamanla eskimiş ve dar olan köprümüzde teknik personellerimizin yaptığı incelemede Köprü altında bulunan demirlerin korozyon’a uğradığı, betonların ekonomik ömrünü tamamladığı ve tehlike oluşturduğu tespit edildi.  Köprümüzü yeniden daha geniş olarak inşa ediyoruz. Bu köprümüz halkımız tarafından yoğun olarak kullanılan, Yunus Emre Mahallesine ulaşım sağlayan önemli bir köprümüzdü.  Kısa zamanda köprümüzü yaparak, halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu bölgede çalışmalarımız esnasında özellikle Halk bankasına gelen vatandaşlarımız etkileniyor. Vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz.” dedi.

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Vali Arslantaş, Dereceye Giren Mükelleflere Plaket Takdiminde Bulundu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA