Spor
Giriş Tarihi : 01-03-2021 21:03

Bucak Belediye Oğuzhanspor’dan BAL hazırlık toplantısı

Bölgesel Amatör Ligde oynayan Bucak Belediye Oğuzhanspor liglerin başlaması halinde hazırlık toplantısı yaptı.

Bucak Belediye Oğuzhanspor’dan BAL hazırlık toplantısı

Bölgesel Amatör Ligde oynayan Bucak Belediye Oğuzhanspor liglerin başlaması halinde hazırlık toplantısı yaptı.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Belediye Ouzhanspor Başkanı Zeki Doğan, Başkan Yardımcısı Mustafa Doğan ve yönetimin yaptığı toplantıda, Bucak Belediye Oğuzhanspor’un Bölgesel Amatör Liglerin (BAL) başlaması halinde lige hazır olduğu belirtildi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Tüm dünyayı ve ülkemizi saran koranavirüs kısıtlamalar ve önlemler alınmasına sebep oldu, futbol camiamızda bu kısıtlamalardan nasibini aldı. Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Liginin 17 Nisan tarihinde yapılacağını açıklasa da maçların nasıl yapılacağı hakkında yeterli açıklık yok. Bölgesel Amatör Ligi’nin 17 nisan tarihinde başlaması ihtimali karşısında bizde Bucak Belediyesi Oğuzhanspor yönetimi olarak toplantı yaparak. Açıklanan 17 nisanda Bölgesel Amatör Ligin başlaması halinde, Oğuzhanspor’un lige hazırlığı, yapılacak futbolcu transferleri, stadın durumu konusunda değerlendirmeler yaptık. Eğer Bölgesel Amatör Lig oynanacak ise, bizde hem belediye hem de kulüp olarak hazırlıklarımızı bir an önce tamamlamamız gerekiyor” dedi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan ise yaptığı açıklamada Pandemiden dolayı kongreyi bile yapamadık. Kongre izinlerinin verilmesi halinde kongremizi yapacağız dedi. Doğan “Bu yıl pandemiden dolayı Bölgesel Amatör Lig maçları başlamadı. Federasyon 17 Nisan 2021 tarihinde Liglerin başlayacağını açıkladı. Bölgesel Amatör Ligin Başlaması halinde Bucak Belediye Oğuzhanspor olarak  yapacağımız birkaç transfer ile birlikte liglere hazırız” dedi.   

 

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Dereye düşen 4 küçükbaş hayvan kurtarıldı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA