Genel
Giriş Tarihi : 19-04-2021 15:16

Bucak TSO’ dan bin aileye ramazanlık gıda yardımı

BUCAK Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel hale getirdiği her yıl ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere bin paket gıda yardımı dağıtımına başlandı.

Bucak TSO’ dan bin aileye ramazanlık gıda yardımı

Yapılan yardım hakkında açıklamalarda bulunan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ”Bucak Ticaret ve Sanayi Odası olarak her yıl geleneksel olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin de katkılarıyla yapılan Ramazan Yardımının pandemi sürecinde de devam ettiğini belirterek, yaşanan korona virüs salgını nedeniyle geçim sıkıntısı çeken vatandaşlara Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkılarıyla, bin ihtiyaç sahibi aileye erzak yardımı yaptıklarını belirtti.

Yardımlarını Bucak Kaymakamlığı Sosyal Vefa Grubu vasıtası ile dağıtacaklarını açıklayan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “TOBB her sene erzak yardımı için destek veriyor. Ramazan ayında, vatandaşlarımızın mağdur olmaması için hazırladığımız gıda kolileri ile biz de geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarımıza destek olmayı hedefledik. Yaşadığımız günler tarihi günler. Millet olarak sahip olduğumuz yardımlaşma duygularını harekete geçirmek için imece usulü herkes birbirine destek olacak. Bugünler elbette geçecek, ama bu süreçten kenetlenmemizi artırıp elbirliği ile çıkacağız. Dayanışma içerisinde inşallah bu sıkıntılı süreci hep birlikte aşacağız” dedi.

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta halk pazarında kurallara uyuldu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA