Genel
Giriş Tarihi : 27-04-2021 15:11   Güncelleme : 27-04-2021 15:13

CADDE VE SOKAKLARA ESTETİK DOKUNUŞ

Kaldırım ve orta refüjlerdeki bordür taşları turkuaz ve beyaz renklere boyanıyor

CADDE VE SOKAKLARA ESTETİK DOKUNUŞ

Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yol güzergahları başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerindeki kaldırım ve orta refüjlerde bordür taşlarını boyuyor.

Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, ilk etapta 23 Nisan Caddesi ve Hökez Bulvarı güzergahındaki kaldırım ve orta refüjlerdeki bordür taşları turkuaz ve beyaz renklere boyanıyor. Ekipler, şehir merkezindeki ana arter ve caddelerde kaldırım ve refüjlerdeki varsa yerinden sökülen bordür taşlarını da gözden geçirip bakım ve tamir ettikten sonra boyama işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Yapılan bu tadilat ve boyama işlemi ile şehir merkezimizdeki cadde ve sokaklar estetik bir görünüm kazanırken sürücülerimiz içinde bir uyarı niteliği taşıyor.

Bordür taşlarının turkuaz ve beyaz renge dönüştürülmesi çevredeki vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılandı. Yapılan bu estetik çalışmadan dolayı vatandaşlar Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür etti. 

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta halk pazarında kurallara uyuldu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA