Genel
Giriş Tarihi : 29-04-2021 11:15

BUCAK MODERN KAPALI PAZAR YERİ VE SOSYAL TESİSE KAVUŞUYOR

BUCAK MODERN KAPALI PAZAR YERİ VE SOSYAL TESİSE KAVUŞUYOR

Modernleşerek gelişen Bucak, Burdur’un en modern semt pazarına sahip oluyor. Sosyal donatıları, Spor alanı, ortak kullanım alanları, GES uyumlu çelik konstriksiyon çatısı ile azar alanı, Bucak’ta kurulan Pazar Pazarı Burdur’daki diğer açık hava pazar alanlarına örnek olacak.

 

Vatandaşlarımızla ve Esnafımızla Birlikte Yol Yürümeye Devam Edeceğiz

 

Konak Mahallesi 23 Nisan Caddesi üzerinde Pazar günleri kurulan Semt pazarının üzerini kapatarak hem pazar esnafına, hem de vatandaşlara daha güzel mekânlar armağan etmenin idealleri olduğunu vurgulayan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, pazar alanlarını kışın yağmurdan, yazın güneşten korunaklı yerler hale getirmek istediklerini söyledi. Başkan Ünal, “Pazar pazarımızı sadece alışveriş olacağı alanlar değil, ortak kullanım alanları, spor tesisi ve zabıta personelimizin güzel bir ofisi olacağı bir yaşam alanı haline getireceğiz. Vatandaşlarımızla ve esnafımızla birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. “dedi.

Başkan Ünal açıklamasının devamında “Bucak Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçim vaadlerimiz arasında yer alan bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. İhaleye çıktık. Pazar pazarı alanını çelik konstrüksüyon ile Güneş Enerji Sistemine uyumlu bir şekilde kapatıyoruz.” dedi.

    

 

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta halk pazarında kurallara uyuldu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA