Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sosyal ilişkilerinizde telafi sürecine giriş yapıyorsunuz. Kırgınlıkla geçen günleri geride bırakmak için adım atıyorsunuz. Sizden gelen adım karşısında karşı taraf şaşkınlığını gizleyemeyebilir ve bu noktada karşı tarafta size bir adım atarak aradaki kırgınlığını telafi edebilir.olun.
Boğa
Sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçtığınızın farkındasınız, artık dengede kalabilmek için ilk girişiminizi yapacaksınız. Bu girişim sizi motivasyonunuzu artırabilir ve öbür sorumluklarınızı yerine getirmek için harekete geçirebilir.
İkizler
Duygusalsınız. Eksikliğini hissettiğiniz ruhsal isteklerinizin verdiği hassaslıkla günü tamamlıyorsunuz. Bu eksiklikleri gidermek için yeni bir başlangıca merhaba deme zamanı… Artık geçmişe sünger çekin ve yeni maceralar için yola koyulun.
Yengeç
Tamamladığınızı düşündüğünüz günlük sorumluluklarınızda geçmişten gelen bazı eksiklikler yüzünden aksilikler yaşayabilirsiniz. Konularda geriye dönmeniz gerekebilir. Bu süreç sizin için sıkıcı ve yorucu olabilir.
Aslan
Geçmişte söylediğiniz sözler bugün yeniden karşınıza çıkabilir. Bu konuyla ilgili karşı tarafa açıklama yapmanız gerekecektir. Yanlış anlaşılmalara sebep olan bu günü kendinizi anlatarak geçirebilirsiniz.
Başak
Geçmişte sonlanmasına izin vermediğiniz konular yeniden karşınıza çıkıyor. Artık tamamlayacak gücü kendinizde hissedeceksiniz. Bu konuları sonlandırmak için harekete geçebilir ve her şeyi noktalayarak yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.
Terazi
Kendini kanıtlamak istiyorsunuz. Her şeye ve herkese inat ayakta durmak istiyorsunuz. Güçlü olduğunuzu göstermek için de çok fazla efor sarf edip herkese bunu gösterebilirsiniz. Ama bunun geçici bir çözüm olduğunu unutmamalısınız.
Akrep
Duygularınızı anlatacağınız bir dost arıyorsunuz. Sizin için yalnızlık hiç bu kadar zor olmamıştı. Şimdi kendinizi değiştirmenin tam zamanı. Yalnızlığınızı yeniden biçimlendirmek isteyeceğiniz bazı olaylar içinde yer alabilirsiniz.
Yay
Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşüyor. Yaptıkları hataların bilinçli olmaması nedeniyle alttan alıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edebilir ama tahammül noktanız bir yerde bu durumu artık taşıyamayacak seviye gelebilir.
Oğlak
Sosyal çevreniz sizden anlayış beklerken kendilerinin anlayış göstermemesi sabrınızı zorlayacaktır. Sabrınızın taştığı noktada sinirlerinizi kontrol edemeyebilir ve yaşananlar ses seviyenizin yükselmesine sebep olabilir.
Kova
Eski arkadaşlarınız ile görüşmeler yapacaksınız. Yaptığımız görüşmeler dostluğunuzu pekiştirirken tatlı ve sıcak anların yaşanmasına da sebep olacaktır. Bunu tekrar sık sık yapmak için birbirinizle sözleşebilirsiniz.
Balık
İkili ilişkilerinizde dengede kalmakta zorlanıyorsunuz. Duygu ve mantık arasında uç noktalarda kararsızlık içerisindesiniz. Bu kararsızlık sizi bir noktada bir karara sürükleyebilir ve aldığınız kararı çokta gönüllü almayabilirsiniz. Mantıklı düşünerek hareket etmek böyle bir süreçte kurtarıcınız olabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.